12541139_447736475416374_3183485110593033227_n kopya

DEKORATİF TAVAN KAPLAMASI

OUTDOOR TAVAN KAPLAMALARI- DÜZ ve EĞİMLİ TAVAN – TONOZ

CTP Ürünlerimizi ısı iletimi ve yanmazlık, Renk, Rüzgar Mukavemeti, Işık ve UV Geçirgenliği, Tölerans seçeneklerine göre imal edebilmekteyiz.

CTPART

DEKORATİF TAVAN

İşyerlerimizde yeni yaşam alanları oluşturmak için sıklıkla kullandığımız çözümlerden biri dekoratif tavan çalışmalarıdır. LED asma tavan ve LED spot aydınlatmalı dekorasyon uygulamalarımı, alçıpan detayı, alçı çekilmesi, boyası ve tüm şerit- spot LED dahil size her şey dahil bir proje sunabilmekteyiz.

DÜZ ve EĞİMLİ TAVAN

Hamam kubbesi imalatımızda farklı desen, aydınlatma sistemi ve çeşitli renk ve modellerde birçok seçenek sunmaktayız. Osmanlı medeniyetinin mimari çizgisinde Kubbeli hamamların eski bir tarihi olup bu özelliğin yanında hamamı kullanan kişilerin rahatını sağlamak açısından önemlidir. CTPART Projelerinizi özveriyle özenle hazırlamakta ve size geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

CTPART

building-gce1a7ddbd_1920
TONOZ (Mimarlık)

Tonoz: Tuğla ve harçla örülmüş, alttan obruk, yarım silindir biçiminde tavan örtüsü. Tonoz, bir kemerin aralıksız devam etmesiyle oluşan örtü biçimi. Kemerli formu sayesinde, ortamda oluşan yoğun buharın tavanda tutunmasını engelleyerek, eğim almış yan kısımlarından aşağı süzülmesini sağlar.
Tavan altında kalan alana damlama yapmasına izin vermez. CTPART , Tonoz mimarisinde siz değerli müşterileri için hizmet verebiliyor. CTP Malzemesinin dayanıklı yapısı ile uzun yıllarca güvenle kullanabilirsiniz.

CTPART

1
OUTDOOR TAVAN KAPLAMALARI

Otel Giriş, Bina Giriş, Sosyal Alan Girişi gibi ihtiyaç duyulan yapılarda Sundurma –Saçak-Tavan, Açık alanlarda; Durak, Bekleme alanları kaplamaları, Üst Geçit tavanları, Çardak tavanları ve benzer şekilde Dış Mekan Tavan yapımında, dış ortamda tüm hava şartlarına dayanımlı olarak üretim ve montaj işleri yapılmaktadır.
CTP, Yekpare uygulama (oluşabilecek ek yerleri kendi dolgu malzemesi ile yekpare hale getirilebildiği için sorunsuz bütünlük oluşturur. Tasarımı fugalı veya modelli ürünlerde tercihe göre imalat ve montajı üstlenilmektedir.
CTP, Yüzeyinde mükemmel boya tutuş özelliği oluşturması sayesinde deformasyona uğrama riski minimum seviyeye indirir.
Dolayısıyla CTPART olarak İnşaatın tavan ile ilgili tüm uygulamalarında çalışmalar devam etmektedir.
Lobi/ Resepsiyon Tavanları, Dinlenme odası tavanları, Masaj Odası tavanları, ılıklık tavanları, koridor tavanları, fitness salon tavanları, Soyunma oda tavanları gibi mekanlarda yerini almaktadır.
Düğün Salonu Tavanı, Sergi Salonu tavanı gibi Özel tasarıma ihtiyaç duyulan tüm salonlar için tavan, duvar kaplama, kolon kaplama, sahne gibi bölümlerin tüm kaplama işleri yapılmaktadır.

CTP Paneller sınırsız kullanım olanaklarına sahip teknik özellikleri bulunmaktadır.