ŞEHİR MOBİLYALARI

Şehir anıtı, şehir giriş kapısı ve şehir mobilyaları dekoruna dair işlerde, yurt geneli ve yurt dışı için her türlü tasarım çalışmasının uygulanması, dış mekân düzenlemelerinde, yapı malzemelerinin tasarımları veya isterseniz standart dışı tasarım seçenekleri ile imalat yapabiliyoruz. İmalat tesislerimiz ve Proje-uygulama aşamalarındaki tecrübemizle şehirlere uzun ömürlü, şık ve kullanışlı tasarımlar uyguluyoruz.

Hizmet verdiğimiz iş alanlarında yaptığımız doğru uygulamalar ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkelerimiz ile yurt içi ve yurt dışında hizmet vermekteyiz.

Şehirlere anıtlar kazandırıyoruz.

Park Mobilyaları
Maketler
Meydan Düzenlemesi
Logolu Park Kapısı
Meydan Heykelleri
CTPART 3D Heykel Tasarımları, Park Heykelleri ™

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLERLE...

Projelerinizi gerçekleştirmek elinizde CTPART projelerinizi gerçeğe dönüştürür. Her geçen gün üretim kapasitesini artıran ve ar-ge çalışmaları ile en ileriye giden yolculuğunu sizler ile birlikte yapmaktayız.

Şehir Anıtı, Şehir Giriş Kapısı ve Şehir mobilya ile dekoruna dair işlerde , Yurt geneli ve Yurt dışı için her türlü tasarım çalışmasının uygulanması CTPART tarafından yapılabilmektedir.

Şehrin Spor Salonlarının çeşitli bölümlerinin  tavan ve duvar kaplama işleri yapımı yine CTPART güvencesi ile yapılmaktadır.