1397130_448345145355507_3185361600635818021_o kopya

DUVAR KAPLAMALARI

Sizler için zemin hariç iç ve dış mekânlarda profesyonelce uygulanabilen size özel ürünleri üretebiliyoruz; İç –Dış tüm duvar kaplamalarında , yekpare panel görünüm veya derz dolgulu tip (kendi malzemesinden ) duvar kaplaması çeşitleri CTPART güvencesi ile imal edilmektedir.

Amorf – Eğrisel duvarlarda; üretimi yapılan ürünlerin form alabilme özelliği sayesinde üst düzey de uygulanabilirliği sağlanmaktadır. Bu durum ile birçok materyalin cevap veremediği projelere cevap verebilen ve özel tasarımlar için  üretimi yapılan  en iyi malzemelerdendir. İmal edilen ürünler  için, m2 veya mt uygulama sınırı yoktur.

PANO & SEPERATÖR

Bölme Duvar Sistemleri konusunda kişilerin ve mekanların ihtiyaçları için farklı sistemler bulunmaktadır. Günümüzün değişen mimari anlayışına ve yeni beklentilerine uygun olarak tasarlanabilir. Geleneksel, sinova(saydam) ve modern tasarımlarımızı uzman teknik ekibimiz istediğiniz alana uygulama yapabilmektedir.

Duvar kaplama ve farklı tarzlara uyum sağlayan tasarımlarımızla bir binadaki her bir panelin her birinin yüzeyine istenilen doku verilebilir. Ayrıca bu panelleri birleştirilmesi ile bina cephelerinde çok çarpıcı eğimli, düz veya 3D tasarım kaplama desenleri oluşturulur. Ayrıca mühendislik kısıtlamalar içinde olan bölümler, dikey veya yatay olarak montajı gerektiren yerler ve en çok da gizli taşıyıcı sistemleri ile kullanılabilir.

Metal, ahşap, cam ya da plastik birçok opsiyon ve tasarım sunabiliyoruz.

CTPART sektörde öncü firmadır.

Yurtiçi ve Yurtdışı Profesyonel Çözüm Ortağınız.