TAM KAPSAMLI PROJELER İÇİN CTPART

Hikayemiz

İnşaat Sektöründe 2000 yılından beri gelen deneyimlerimiz ve pazar analizlerimizle;  CTP sektöründe A’dan Z’ye CTP üretimindeki en ileri standart ve tekniklere sahip global bir üretici formunu aldık. CTPART, Yurtiçi ve Yurtdışında 100’lerce projeye imza atmıştır. İsmiyle sektörün en öncü firması olarak imalat yelpazemize her geçen gün daha mutlu müşteriler elde etmek hedefinde çalışıyoruz.

 • Her geçen gün güçlenen daha ileriyi hayal eden

  CTPART , Sahip olduğu teknoloji, nitelikli personel yapısı ve tecrübesiyle tüm projelerine birikimlerini yansıtmayı başarmıştır. Grubumuz içerisinde iş modeli faaliyet alanları ve birimleri arasında yakalanan operasyonel ve finansal sinerji ile sizler için değer oluşturmayı hedefleriz.

 • Hayallerin sınırı olmaz

  İnşaat ve Cephe sistemleri, Hamam tesisi, spa&wellness, ctp malzemesinden kubbe ve özel tasarım tavan imalatı, havuz, havuz duvarı, havuz tavan, dekoratif tavan, buhar banyosu, kese odaları, ılıklıklar, duş odaları ile tüm özel tasarım odalar, jakuzi, duvar bölme imalatları, sütunlar ve dekoratif ürünlerimizin imalatı, modelleme ve kalıplama, hamam turnası, hamam aydınlatma, mekan aydınlatma, sauna ve havuz tasarımı imalatı ve tüm tasarımlarımız siz değerli müşterilerimizin görüş ve talepleriyle zenginleştirebiliriz.

 • Cam Takviyeli Polyester ile hatasız imalatlar

  CTPART, Ctp malzemesiyle üretim teknolojisini birleştirerek müşterilerimize tasarım esnekliği, hafiflik ve yüksek dayanıklılık sunarız. Osmanlı medeniyetinde kullanılan ve dünya medeniyetlerine yayılan bu mimari yapıları sizlerin istekleri doğrultusunda yeniden imal edebiliyoruz.

 • adanahavuzv30003
  FİNANSAL HESAPLAMA

  Projelerimizde müşterilerimize şeffaflık ilkesini baz alır. Projelendirme öncesi fizibilite yapılır ve finansal tüm hesaplamalar önceden müşterilerimize bildirilir…

 • DJIBOUTI-PALACE-KEMPINSKI-AFRIKA
  ÖNCE SAĞLIK

  İnsan sağlığına, çalışanlarımızın iş güvenliğine dikkat ederiz. Çalışmalarımız avrupa standartlarında taktir görmüş. Ülkemiz için insanlık için her zaman daha iyisini isteriz.

 • moi-hilton-lobi-1
  PLANLANAN ZAMANDA

  Müşterilerimiz tecrübeli kadromuzdan aldığı fizibilite raporu sonrası projelerinin tamamlanma zamanını net olarak bilir ve plana sadık kalırız…

 • 12524052_447725818750773_4673327533846347646_n
  BİLGİYE & BİLGİ TEKNOLOJİLERİNE

  20 Yıldan fazladır işlerimize sürekli yatırım yapıyoruz Herzaman Ar-Ge çalışmalarımızda insan faktörüne ve teknolojik gelişmelere yatırım yapıyoruz…

 • Cami-Mermer-Isleri-43
  KİŞİSEL DEĞİL

  Kurumsal büyümeye inanıyoruz. Çeşitli Sektörlerde iştiraklerimizle de tam bir uyum halinde hareket ediyoruz. Projelendirme ve iş sahası arasında maksimum iletişim.

CTPART bünyesinde tasarımın sınırı yoktur. İster Geleneksel, ister Yenilikçi mimariyi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özgünleştiririz. Doğru ürün yada hizmeti müşterilerimize tamda planlanan zamanda doğru bir şekilde teslim ederiz.