12604760_447728275417194_886084495179475007_o

KALIP İMALATLARI

CTP, yapılacak ürünün niteliğine uygun cam elyafı ve polyester reçine bir araya getirilerek uygun üretim metodu ve kalıp kullanılmak suretiyle kolayca şekillendirilebilmektedir.

Polyester kalıp herhangi bir ürünün, model ya da numune doğrultusunda seri üretime geçmeden önceki son aşamadır. Buna fiber kalıp, ctp kalıp yani cam elyaf takviyeli polyester kalıbı ya da fiberglass kalıpta denilebilir. Polyester kalıbı ne kadar düzgün olursa üründe seri imalatta o kadar düzgün çıkar boyaya bile gerek kalmadan işlemleri tamamlanabilir. Burada dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri de kalıp bekletme süreleridir. Kusursuz kalıp imalatı için CTPART teknolojik altyapı ve tecrübeli personel yapısı ile hertürlü taleplerinize karşılık verebiliriz.

CTPART Açık Hava Reklam işleri titiz ve başarılı sonuçlar vermektedir. Görsel veya Nesnel reklam araçları oluşturmak model ve kalıp işleri ile kolay form alma yetisine sahip olduğu için, CTP malzemesi ile yapıldığında ömürlük ve gerçeğine en yakın olarak oluşturulur

Camii yapımlarındaki çeşitli işlerde; Kubbe kaplama, mimber kaplama, alem, korkuluk, minare  kalıbı ve uygulama işlerinde, iç tasarımında ki ebatlı lafız yazılarında ve çeşitli özel işlerinde, Şadırvan yapımı, Motifli tüm uygulama işlerinde.  Cephe kaplama işlerinde. Ahşap görünüm imalat ve uygulama işleri dahil CTPART ürün gamında bulunmaktadır. CTP Kalıplar ile mükemmel sonuçlar alabilirsiniz.